Гаряча новинка для HR-практиків

Гаряча новинка для HR-практиків

Зазвичай в рамках вітчизняної психології важко рекомендувати будь-які роботи колегам, орієнтованим на практику. Тільки ледачий не вказував на те, що розрив між теорією і практикою величезний. Такий стан справ визнається як вченими, так і практикуючими психологами. Але цього разу все зовсім інакше. Колектив Promedia Consulting з нетерпінням чекає на вихід  чудової книги.

Робота, про яку я хотів би розповісти сьогодні належить авторству Олександра Георгійовича Шмельова. Це один з найбільш шанованих мною вітчизняних психологів. З одного боку він блискучий теоретик, автор праць і підручників, на яких вивчилися безліч психологів, заслужений професор МДУ. З іншого, йому дуже багато чого вдалося досягти в практиці. Він один з небагатьох, кому вдалося монетизувати і представити на ринку послуг наукову психологію. Він є розробником ряду психологічних тестів і комп'ютерних тестових систем. А його система інтернет-сервісів «HT-LINE» стала комунікаційним майданчиком, на якому спілкуються провідні фахівці Росії та України.

Зараз готується до виходу його книга «ПРАКТИЧНА ТЕСТОЛОГІЯ: Тестування в освіті, прикладній психології та управлінні персоналом» (російською мовою). Це результат 30 років самого живого та безпосереднього досвіду, що представляє собою гримучу суміш теоретичної психології, психометрії, тестології, статистики та програмування. Чим більше Ви будете підготовлені до прочитання такої книги, тим більше зможете почерпнути. Справжні гіки зможуть детально розібратися в деталях створення тестів, особливостях перевірки їх валідності та надійності, можливостей комп'ютеризації та автоматизації проведення досліджень і багато чого іншого. HR-и, менеджери та організаційні психологи зможуть дізнатися про організаційні, юридичні і технічні проблеми проведення тестів, адаптацію персоналу до впровадження тестової системи та про інші тонкощі оцінки співробітників.

До книги також додається диск, з низкою електронних таблиць, що ілюструють найпростіші розрахунки, необхідні в практичній тестології. Отже, все необхідне Ви зможете відтворити самостійно. Проте, врахуйте, що книга не містить самих тестів, вона дозволить вам конструювати їх самостійно або дасть орієнтири, як і де шукати якісні тести, які дозволять гарантовано отримати об'єктивні результати.

Повна вартість книги з доставкою та електронною копією становить всього 850 російських рублів - абсолютно смішні гроші за таку працю. Настійно рекомендую скористатися саме такою опцією, а також порекомендувати придбати книгу всім, хто цікавиться, друзям, колегам і керівникам. І тоді, сподіваюся, кількість продажів буде стимулювати автора створювати нові роботи, які воістину здійматимуть читача на якісно новий професійний рівень.

Офіційний вихід книги очікується в кінці червня і це буде найгарячіша новинка літа для практикуючих психологів. Оформити собі екземпляр Ви можете самостійно за посиланням:

http://services2.ht-line.ru/tbook/index.php?specregister=online-zakaz&master=9872