Promedia Consulting стала інформаційним партнером дизайн-конференції

Promedia Consulting стала інформаційним партнером дизайн-конференції

Медіа-агенція Promedia Consulting виступила інформаційним партнером Shuba Design Conference в м. Дніпро.

Подія відбулась 27 травня у Дніпровській філармонії ім. Леоніда Когана і зібрала більше 200 фахівців різних галузей дизайну та спеціалістів дотичних сфер.

Серед аудиторії конференції сьогодні – як фахівці UI/UX, так і архітектори, митці, працівники IT-індустрії, а також широке коло студентства і осіб, що цікавляться сучасними візуальними трендами та передумовами їх формування.

Цього року поряд з лекційною частиною конференція включала експозиційну та перформативну. Перші дві були представлені в основній локації (дніпровська філармонія; розташована у бетонній конструктивістській споруді 1913 року, проект якої було затверджений Олександром Гінзбургом), друга – на знаковому молодіжному майданчику Дніпра, в галереї-клубі Module.

 

Beyond The Borders: про що говорили на конференції?

Формальна частина Shuba складалася із 5 доповідей, що вдень були представлені спікерами із Австрії, Албанії, Польщі та України у Великій залі філармонії. У виступах гості торкалися тем генеративного дизайну, зв’язку між антропологією, соціологією та дизайном, суспільної відповідальності дизайнера, походження графічних трендів, мотивації, фахової освіти, міждисциплінарних форм графічного дизайну, а також феномена української графічної школи. Повний список доповідей…

Загалом на конференції виступило 8 спікерів: арт-директор та автор проекту-сенсації Baugasm Васьєн Катро (Албанія), митці та дизайнери Любов Малікова, Макс Побережський та Георгій Потопальський (Україна), графічна дизайнерка та дослідниця Альона Соломадіна (Україна), антрополог та соціолог Матеуш Халава (Польща), дизайнери та призери «Каннських Левів» Томас Ліхтблау та Томас Раггер (Австрія).

 

Бонуси: 2 спецпроекти та подарунки учасникам

Першим спеціальним проектом конференції став конкурс постерів Border Studies / Визначення кордонів (прийом робіт проходив з 7 квітня по 14 травня; куратор конкурсу – Саша Биченко). В журі конкурсу увійшли Альона Соломадіна, Саша Биченко та Антон Іванов. 15 роботів-переможців було презентовано під час одноденної виставки у Білому холі філармонії. Незабаром long list робіт учасників буде представлено і віртуально. Детальна інформація щодо цього з’явиться на сайті конференції.

Другий спецпроект, який гості могли оцінити на заключній вечірці у Module – 60-хвилинний медійний перформанс у напрямку генеративна графіка від Георгія Потопальського (Ujif_notfound [UN]).

На особливу увагу заслуговує і мерч конференції: кожен учасник Shuba отримав унікальну сумку, зроблену з банерів дніпровського арт-центру Я Галереї (у березні 2017 року припинив існування як виставковий простір).

Фото: Олег Самойленко