Сучасні візуальні техології в тренінгах для членів ДВК

Сучасні візуальні техології в тренінгах для членів ДВК

Використання сучасних візуальних матеріалів у тренінгах членів ДВК дозволяє різко підвищити якість їх роботи, запобігти фальсифікаціям та чітко дотримуватись норм чинного законодавства.

Про це під час чергового курсу заявив експерт медіаагенції  Promedia Consulting Кирило Захаров.

«Візуалізації є важливим інструментом реалізації навчальних проектів. Відомо, що 70% інформації людина засвоює саме за допомогою візуальних образів. Використання діаграм, блок-схем та інших графічних матеріалів значно полегшує процесс навчання членів виборчих комісії, дозволяє структурувати їх подальшу діяльність та оперативно реагувати на позаштатні ситуації», - сказав він.

«Проведення навчання для членів виборчих комісій, яке здійснювалось нашою компанією під час усіх виборів за останні 5 років, показало,що тільки підготовлені люди мають можливість реально впливати на прозорість та законність виборчого процесу», - додав експерт.

Нагадаємо, Promedia Consulting є соціально відповідальною кампанією та вважає, що всі послуги та продукти, які надаються медіа агенцією, мають бути спрямовані на розвиток громадянського суспільства та утвердження демократії.