Promedia Consulting: «Ефективно просуваємо до мети!»

Promedia consulting - незалежна медіаагенція, створена об'єднанням професіоналів, які представляють різні напрямки комунікативного менеджменту.

Команда наших фахівців має багатий досвід роботи в PR, журналістиці, проведенні прикладних досліджень, груповому та індивідуальному навчанні, створенні медіа продуктів.

Професіоналами Promedia consulting було реалізовано більше 50 проектів різних сферах PR (політичного, корпоративного, державного, антикризового, брендингу).

Наші клієнти розуміють, що правильно організовані комунікації створюють конкурентні переваги, є інвестицією в репутаційний капітал, дозволяють здійснювати довгострокову стратегію розвитку особистості, компанії, бренду.

Promedia consulting в своїй роботі спирається на науково обгрунтовані підходи та ефективне технологічне втілення. Для наших фахівців принциповим є здійснення практики індивідуального і відповідального підходу до кожного клієнта.

Promedia consulting надає повний спектр комунікаційних послуг, в тому числі за напрямками: розробка PR-стратегій і медіакампанії, робота з новими медіа, моніторинг, аналітика, якісні та кількісні дослідження, комунікативні тренінги.