Навчання членів дільничних виборчих комісій

Організація роботи дільничних виборчих комісій – це основне, що необхідно для проведення голосування. Ми пропонуємо інтенсивні тренінги членів ДВК, які можуть проводитися в різних форматах за необхідністю – від 2-годинних лекцій-семінарів до 8-годинних повноцінних тренінгів.

Семінар-тренінг «Успішний інформаційний привід: технологія створення і управління»

Для тих, хто хоче стати унікальним Newsmaker'ом. Семінар-тренінг призначений для фахівців прес-й PR-служб, журналістів, маркетологів, бізнесменів і політиків.

Тренінг «Мистецтво публічних виступів»

Якщо Ви хочете бути почутим та зрозумілим, говорити легко і невимушено, отримувати від публічних виступів задоволення, то цей тренінг для вас. Більшість професійних і особистих проблем лежить у сфері людських комунікацій. В основі цієї проблеми невміння і невпевненість, які легко при Вашому бажанні можна подолати.

Тренінг «Прийняття нестандартних рішень в умовах невизначеності»

У бізнесі чи політиці в сучасних жорстких конкурентних умовах завжди важливо бути на крок попереду вашого конкурента. Стандартні підходи вже не працюють, оскільки швидко «обчислюються» конкурентом і дають йому можливість швидко перехопити ініціативу. Отримає фору той, хто запропонує яскраве неординарне і неочікуване рішення.

Тренінг "Створення ефективної команди"

Якщо у вас є потреба у формуванні згуртованої та ефективної команди однодумців, здатної виконувати поставлені цілі, нести відповідальність за виконання своєї діяльності, то гарним рішенням даної проблеми стане тренінг командоутворення.